Українця відправили до в'язниці на 9 років за підрив гранати в магазині
Унаслідок нападу продавчиня дістала множинні поранення

Підривника посадили на 9 років / Фото: t.me/zhitgpgovua
Бердичівська окружна прокуратура довела під час судового розгляду вину місцевого жителя, який підірвав гранату в магазині.
Деталі
Про це 6 жовтня повідомили у пресслужбі прокуратури Житомирської області. Публічне обвинувачення щодо підсудного виявилося переконливим, тож його відправив на 9 років до в'язниці.
Чоловікові інкримінували порушення одразу трьох статей Кримінального кодексу, які передбачають значні терміни покарання за зберігання вибухівки, боєприпасів і замах на вбивство.
Прокурори у суді довели, що чоловік цьогоріч у червні, вдень, будучи у стані алкогольного сп’яніння, підірвав у сільському магазині оборонно-наступальну протипіхотну бойову гранату
У приміщенні перебувала продавчиня, яка від вибуху серйозно постраждала — її з множинними осколковими пораненнями доправили до лікарні.
Обвинувачений прийшов до магазину з гранатою в руці, частину якої відірвало через детонацію, адже він продовжував тримати її.
Підірвати боєприпас він вирішив через те, що жінка повідомила йому про відсутність у продажі алкоголю та цигарок.
Під час обшуку у помешканні фігуранта вилучено значну кількість боєприпасів, а саме, майже дві сотні патронів різних калібрів
Під час судового розгляду підсудний стверджував, буцімто вибух був випадковим — граната випала, коли він нібито діставав із кишені готівку.
Дослідивши надані прокурором докази та висновки низки експертиз, суд призначив чоловіку реальне покарання
Раніше в Кропивницькому п'яний чоловік погрожував підірвати гранату на АЗС.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!