За 2023 рік міський голова Сум заробив майже пів мільйона гривень
Наразі його відсторонено від посади через підозру в хабарництві

Міський голова Сум з 9 місяців 2023 року заробив майже пів мільйона грн / Фото: Олександр Лисенко
Міський голова Сум, Олександр Лисенко, якого нещодавно спіймали на хабарі в 2 млн грн, заробив за 9 місяців 2023 року 478 тисяч грн. Про це йдеться у у відповіді Сумської міськради на запит ГО "Антикорупційний штаб".
Деталі
Щомісяця очільник міста отримував оклад у розмірі від 9 до 14,5 тисяч грн. Крім цього, йому виплачували кошти за вислугу та ранг, також нараховувалися премії, відпускні та лікарняні. У серпні Лисенко отримав понад 50 тисяч матеріальної допомоги на розв'язання соціально-побутових питань, у вересні – аналогічну суму на оздоровлення.
Нагадаємо, 2 жовтня Лисенка затримали під час отримання одного з траншів хабаря у розмірі 1,4 млн грн. Загальна сума мала становити 2,1 млн грн. Колишній міський голова "обкладав даниною" місцеву компанію, яка займалася вивезенням побутових відходів. За відмову платити Лисенко обіцяв підприємству проблеми. За кілька днів після арешту він вийшов під заставу в розмірі 3 млн грн. Його відсторонили від посади на 2 місяці.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!