На Харківщині СБУ затримала любителя "руского міра", який займав керівну посаду під час окупації
Чоловік пішов на добровільну співпрацю з рф під час захоплення частини Харківської області

На Харківщині СБУ затримала любителя "руского міра"/Фото: operativnoZSU
Служба безпеки викрила ще одного ворожого пособника, який пішов на добровільну співпрацю з рф під час захоплення частини Харківської області.
Деталі
Фігурантом виявився колишній інженер Куп’янського управління магістральних газопроводів. У період тимчасової окупації міста він підтримав російських загарбників і погодився очолити створене ворогом місцеве "газорозподільне підприємство".
На цій "посаді" зрадник примушував своїх підлеглих рити траншеї та будувати інші фортифікаційні укріплення для окупантів.
Крім того, він підказував командуванню російських військ локації для замаскованого зберігання їхньої бронетехніки та боєприпасів на території району.
Також пособник ворога брав участь у підготовці об’єктів окупаційних органів та військових угруповань рф до опалювального сезону минулого року.
Після звільнення Куп’янська чоловік намагався "залягти на дно", щоб уникнути правосуддя. Однак, співробітники СБУ встановили його місцезнаходження і затримали.
За процесуального керівництва Харківської обласної прокуратури повідомлено про підозру 56-річному жителю Куп'янська за фактом пособництва державі-агресору (ч. 1 ст. 111-2 КК України).
Наразі фігуранту обрали запобіжний захід у виді тримання під вартою.
Триває розслідування для встановлення всіх обставин злочину. Зловмиснику загрожує до 12 років тюрми.
Нагадаємо, що СБУ спіймала чергового ворожого агента: збирав дані для ударів по Харкову.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!