Ворожі атаки: головне за ніч у регіонах 21 жовтня
Унаслідок обстрілів є постраждалі та загиблий

Росія завдала ударів вночі по 8 областям України
Російську терористи завдали ударів по 8 областям України. Про наслідки атак прозвітували у Міноборони України.
Протягом минулої доби російські війська обстріляли територію 8 областей України. Загалом з різних видів озброєння - міномети, танки, ствольна артилерія, РСЗВ, ЗРК, ОТРК, БПЛА та тактична авіація - були атаковані 93 населених пунктів та 39 об'єктів інфраструктури. Є загиблі та поранені серед цивільних, кількість жертв уточнюється
В Офісі Генпрокурора України повідомили про загиблого та пораненого унаслідок обстрілів по Кривому Рогу.
За процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднаного з умисним убивством (ч. 2 ст. 438 КК України).
За даними слідства, ввечері 20 жовтня 2023 року російські військові завдали ракетного удару по м. Кривий Ріг.
Поцілили по дачному товариству. Внаслідок ворожої атаки загинув місцевий мешканець. Травмовано жінку, її госпіталізовано до лікарні. Пошкоджено дачні будинки.
Прокурори спільно з іншими правоохоронцями задокументували наслідки збройної агресії рф.
У Херсонській міській раді показали наслідки після нічної атаки загарбників. Пошкоджена школа у Молодіжному.
Керівник Об'єднаного координаційного прес-центру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк в ефірі телемарафону наголосила, що противник вперше одночасно запустив ракети і КАБи.
Це однозначно намагання ворогом завдати ракетного удару максимально ефективно для себе, оскільки знають, що по КАБах працювати ми не можемо
Цієї ночі майже одночасно рф спрямовувала з літаків тактичної авіації керовані авіабомби по фронтових територіях і крилаті ракети типу Х-59 по подальших територіях другого ешелону підготовки, наприклад, на Кривий Ріг, Миколаївську область. Також окупанти застосували ударні беспілотники.
Раніше ми писали, що окупанти вдарили по олімпійській базі "Динамо" у Запоріжжі.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!