ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

ДБР розпочало розслідування щодо скандалу з ТЦК в Одесі

Надзвичайні події 15:06 - 15 листопада 2023

Триває досудове слідство, встановлюються всі обставини інциденту

ДБР розпочало розслідування щодо скандалу з ТЦК в Одесі

ДБР розпочало розслідування щодо скандалу з ТЦК в Одесі

Державне бюро розслідувань почало розслідування щодо насильницьких дій військових та правоохоронців під час вручення повістки. Йдеться про випадок, коли чоловіка призовного віку люди у формі силою посадили в автобус. Про це повідомили у пресслужбі Державного бюро розслідувань.

Деталі

У вівторок, 14 листопада, низка одеських телеграм-каналів поширили відео, на якому працівники обласного центру комплектування спільно з поліцейськими одягли кайданки на чоловіка та силоміць заштовхали його в авто за, нібито, відмову від отримання повістки.

Працівники ДБР розпочали розслідування цього інциденту та вже провели комплекс невідкладних слідчих дій, допитали свідків, а також усіх учасників події. Також вилучено відповідні відеозаписи та адміністративні матеріали.

Наразі відкрито кримінальне провадження за фактом перевищення військовими службовими особами та правоохоронцями службових повноважень (ч. 5 ст. 426-1 КК України, ч. 2 ст. 365 КК України). Триває досудове слідство, встановлюються всі обставини інциденту.

Нагадаємо, що Колишнього заступника голови правління АТ "Банк "Фінанси і Кредит" підозрюють у розкраданні коштів.

Джерело: ДБР

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин