ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

У Києві двоє чоловіків заманили у під'їзд й зґвалтували 12-річну дівчину

Надзвичайні події 19:55 - 05 серпня 2025

Молодикам загрожує від 10 до 15 років позбавлення волі

У Києві двоє чоловіків заманили у під'їзд й зґвалтували 12-річну дівчину

У Києві двоє чоловіків заманили у під'їзд й зґвалтували 12-річну дівчину/Київська міська прокуратура

У Києві під варту без можливості внесення застави взяли двох чоловіків віком 18 та 23 років, яких підозрюють у зґвалтуванні 12-річної дівчинки.

Деталі

За даними слідства, двоє молодиків (один з них є громадянином іноземної держави) познайомилися з постраждалою, яка з подругою гуляла центром Києва. У прокуратурі зазначають, що під приводом продовження спілкування, скориставшись довірою дитини, її завели у під’їзд одного з будинків на Печерську та зґвалтували.

Дії підозрюваних кваліфіковано за ч. 4 ст. 152 КК України, а саме як вчинення дій сексуального характеру щодо особи, яка не досягла чотирнадцяти років, незалежно від її добровільної згоди. Відносно підозрюваних обрано найсуворіший запобіжний захід — тримання під вартою строком на 60 днів. Їм загрожує позбавлення волі на термін від 10 до 15 років.

Раніше ми писали про те, що 24 дитини з дитячого табору на Львівщині потрапили до лікарні.

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин