Недоростки для окопу не годяться: Рогозін скасував мобілізацію коміків КВН, які його образили
КВН vs КРЕМЛЬ

Недоростки для окопу не годяться: Рогозін скасував мобілізацію коміків КВН, які його образили / Фото: кадр з відео
Дмитро Рогозін – російський сенатор, військовий патріот і головний по образах – спочатку вирішив мобілізувати двох КВНщиків за "недоречний жарт" на свою адресу, але потім передумав. Не тому що це абсурд – а тому що, як з'ясувалося, гумор слабко сумісний з "інтелектуально незрілими захисниками Вітчизни".
Деталі
Почалося все із сакральної образи. 23 червня російський сенатор Дмитро Рогозін – знаний захисник всього "святого" і особисто себе – побачив жарт КВНщиків у прямому ефірі. І зреагував, як завжди, по-державницьки: пообіцяв особисто "відвезти" коміків на фронт, бо знає, до якого військкомату вони приписані. Мабуть, хотів вручити повістки з букетом і шанобливою ляпаскою.
Та вже за день – о, диво! – Дмитро Рогозін змінив настрій. Побачив хвилю обговорення в соцмережах, зачепився за ліберальну істерику, послухав "адвоката Огурєвіча" й інших заступників, і дійшов висновку: "Шутніки нас не цікавлять. Вони занадто тупі, щоби гинути за Батьківщину".
Учасники команди КВН “Негоден”, які виступали у чвертьфіналі Вищої ліги, необережно пожартували про Дмитра Рогозіна – і сенатор відразу втратив почуття гумору. У сценці прозвучала фраза про “докторську Рогозіна”, але колишньому голові “Роскосмосу” вона здалась образливою. У відповідь він пригрозив знати, до якого воєнкомату приписані жартівники, і назвав автора мініатюри "безталанним чмом".
Це, мабуть, унікальний випадок, коли російська влада відкрито визнає, що для участі у війні потрібен хоч якийсь IQ. Або навпаки – що його відсутність у КВНщиків таки надто глибока навіть для м’яса.
Залишається лише чекати, коли Рогозін опублікує список "інтелектуально придатних" для війни. Кажуть, там лише він, Шойгу і холодильник з мікрофоном Скабєєвої.
Дмитро Рогозін – російський політик і пропагандист, колишній віцепрем'єр РФ, який курував оборонну сферу, а також ексглава "Роскосмосу". Відомий своїми шовіністичними та антиукраїнськими заявами. Після провалу на посаді в космічній галузі вирішив піаритися на війні: у 2022-2023 роках перебував на тимчасово окупованій Донеччині, де отримав поранення. Зараз є сенатором РФ і автором численних одіозних висловлювань у стилі "ура-патріотизму".
Читайте також: Саміт НАТО: Рютте оголошує про "історичні" рішення та посилення Альянсу.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!