ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

Консул України не зафіксував блокування пасажирських автобусів на польському кордоні

Політика 07:22 - 12 березня 2024

Уповільнення руху на пунктах пропуску може бути спричинене технічними причинами

Блокування автобусів на кордоні з Польщею: консул України не зафіксував затримання транспорту/Фото: Getty Images

Блокування автобусів на кордоні з Польщею: консул України не зафіксував затримання транспорту/Фото: Getty Images

Вчора міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков заявив, що польські протестувальники та поліція зупиняють автобуси з України. Український консул негайно виїхав до пункту перетину кордону "Ягодин-Дорогуськ", щоб провести необхідні розмови через затримки руху пасажирських автобусів.

Деталі

Консул Генерального консульства України в Любліні Сергій Царук здійснив поїздку до польського кордону, де під час зустрічі з представниками місцевої поліції та протестувальниками наголосив на неприпустимості будь-яких затримок руху пасажирських автобусі.

Поліція заперечила факти навмисного блокування протестувальниками пасажирських автобусів. За словами польських правоохоронців, уповільнення руху може бути спричинене технічними причинами, пов’язаними з проходженням через коридор протестувальників інших транспортних засобів. У таких випадках автобуси можуть чекати до пів години.

У пресслужбі консула повідомили:

В моменті перебування консула на місці протесту рейсовий пасажирський автобус безперешкодно проїхав в напрямку України

Генеральне консульство України в Любліні окремо звернулося з офіційним листом до коменданта поліції Люблінського воєводства з проханням забезпечити в подальшому безперешкодний рух автобусів у місцях проведення протестів.

Раніше ми писали, що поляки повністю припинять пропуск вантажівок з України через ПП "Устилуг".

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин