Немає опозиції, свободи, вибору: президент Євроради привітав путіна з перемогою на виборах
Шарль Мішель у саркастичній формі прокоментував вибори в рф

Мішель привітав путіна з перемогою на виборах, що розпочалися сьогодні/Фото: Getty Images
Президент Європейської ради Шарль Мішель у саркастичній формі прокоментував президентські вибори, що розпочалися сьогодні в росії. Він вже привітав володимира путіна з перемогою.
Деталі
На своїй сторінці в соцмережі Х Мішель написав:
Хочу привітати Володимира Путіна з його вражаючою перемогою на виборах, що розпочалися сьогодні. Немає опозиції. Немає свободи. Немає вибору
Верховна Рада закликала уряди та парламенти іноземних держав, міжнародні організації, парламентські асамблеї засудити організацію та проведення виборів президента російської федерації на тимчасово окупованій території України. Віцепрем'єр-міністр Ірина Верещук зазначила, що цивілізований світ має відмовитись визнавати путіна легітимним президентом росії через проведення виборів на ТОТ України.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!