Кабмін покращив механізм нарахування зарплатні на прифронтових територіях
Раніше перелік працівників погоджувався з відповідною обласною військовою адміністрацією, а тепер погоджуватиме районна ВА

Уряд покращив механізм виплат для жителів прифронтових територій
Кабінет міністрів України удосконалив механізм нарахування зарплат на прифронтових територіях. Уряд вніс розроблені Мінреінтеграції зміни до постанов від 25 квітня 2023 року № 391 і від 25 серпня 2023 року № 928.
Ці документи стосуються механізму підвищення зарплат працівникам, які працюють в умовах інтенсивних обстрілів на території активних бойових дій. Йдеться і про державних службовців, і про працівників державних установ. Раніше перелік працівників погоджувався з відповідною обласною військовою адміністрацією. Тепер, щоб цей процес відбувався більш оперативно, такий перелік погоджуватимуть районні військові адміністрації. Пропозиції змін щодо вдосконалення такого механізму розглядалися на засіданні Коордштабу з питань деокупованих територій під головуванням Віцепрем’єрки Ірини Верещук.
Раніше ми писали, що Мінспорту створює робочу групу для удосконалення фізкультурно-спортивної реабілітації.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!