Україна може використовувати Javelin лише для самооборони – Пентагон
США у разі вторгнення РФ в Україну можуть направити додаткові сили лише на запит союзників з НАТО на сході Європи

Україна може використовувати Javelin лише для самооборони/Фото: Getty Images
Прессекретар Пентагону Джон Кірбі заявив, що Україна може використовувати Javelin тільки для самооборони. Він додав, що немає обмежень з приводу того, де саме їх можна застосовувати.
Кірбі розповів:
Ми очікуємо, що Україна використовуватиме Javelin відповідально та для самооборони. Немає обмежень щодо того, де саме в Україні їх можна застосовувати
Також Кірбі зазначив, що США у разі вторгнення РФ в Україну можуть направити додаткові сили лише на запит союзників з НАТО на сході Європи. Він сказав:
Якщо відбудеться нове вторгнення в Україну та надійдуть запити щодо додаткової підтримки, тоді ми відповімо позитивно на них. Зараз ситуація інша
Раніше Україна отримала першу частину військової допомоги з Литви.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!