США почали перекидання додаткових військ до Європи через напруженість навколо України
Близько 3000 американських десантників відправили до Польщі та Німеччини

США почали перекидання військ до Європи/Фото: Haley Britzky for Twitter
США розпочали перекидання додаткових військ до Європи на військово-транспортних літаках. Десантники покинули Форт-Брег і попрямували до Європи через напруженість навколо України.
Читайте також: Канадські військові перемістилися на захід від річки Дніпро
Деталі
Майже 1700 солдатів піхотної бригади 82-ї повітряно-десантної дивізії вирушать до Польщі. Ще 300 військових, які перебувають у складі 18-го повітряно-десантного корпусу та вирушать до штабу Німеччини, який Пентагон назвав "штабом об'єднаної оперативної групи".
Також ще тисячу американських воїнів буде перенаправлено до Румунії. Десанти входять до складу 2-го кавалерійського полку, що у Вільсеке, Німеччина.
У Білому домі заявили, що США ухвалили рішення про перекидання своїх військових до Європи, щоб бути готовими до будь-яких непередбачуваних обставин і заспокоїти союзників на тлі загрози вторгнення РФ до України. Помічено, що солдати США не будуть направлені в Україну.
Раніше ми повідомляли, що США перекинуть до Європи додаткові війська. За словами президента Джо Байдена, це стане сюрпризом для Росії.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!