ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

Резніков розповів, чи вводитимуть військовий стан в Україні

Політика 07:54 - 15 лютого 2022

Резніков зазначив, що такий режим точно не буде введений в країні, заради того, щоб регулювати медійний простір

Резніков Олексій

Військовий стан в Україні/Фото: Facebook/Автор: Резніков Олексій

Міністр оборони Олексій Резніков розповів, чи вводитимуть воєнний стан в Україні. Також він зазначив, що такий режим точно не буде запроваджений у країні заради того, щоб регулювати медійний простір.

Читайте також: Україна не бачить ризиків повномасштабного вторгнення РФ

Деталі

Резніков заявив, що на сьогодні немає підстав запровадження воєнного стану в Україні. Він сказав:

Я впевнений, що для запровадження такого особливого режиму підстав сьогодні немає. Тільки заради того, щоб унормувати медійний простір, у жодному разі робитися це не може. Ми живемо в демократичній країні та вчимося проходити такі випробування

Резніков вважає, що Україна переживе цю кризу і вийде з неї сильнішою. Попри це, воєнний стан буде введений у разі вторгнення РФ.

Раніше Резніков провів переговори з міністром оборони Білорусі. Глава оборонного відомства Білорусі запевнив про відсутність ризиків для України з території його країни.

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин