ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

Відведення військ Росії від кордонів України: Макрон та Байден перевірять інформацію

Політика 07:20 - 16 лютого 2022

Байден та Макрон обговорили безпеку Європі, зокрема – ситуацію на кордоні України

Макрон і Байден

Макрон і Байден домовилися перевірити, чи відвела Росія війська від України/Фото: Getty Images

Президент США Джо Байден провів телефонну розмову з колегою із Франції Еммануелем Макроном. Стало відомо, про що говорили співрозмовники.

Читайте також: ОБСЄ застосувала інструментарій раннього попередження конфліктів

Деталі

У вівторок, 15 лютого, відбулася телефонна розмова двох лідерів. Під час бесіди Байден та Макрон обговорили ситуацію на кордоні України та безпеку в Європі.

Розмова лідерів тривала приблизно годину. Макрон та Байден дійшли згоди, що надалі необхідно координувати свої дії щодо РФ на тлі загрози можливого нападу на Україну. Крім того, президенти домовилися перевірити, чи дійсно Російська Федерація відводить свої війська від кордонів України.

Нагадаємо, що 15 лютого в Міноборони РФ заявили, що повертають військових Західного та Південного округів Росії на постійні бази. Військовослужбовці розпочали завантаження на залізничний та автомобільний транспорт.

Джерело: AFP News

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин