У ОП назвали умову повернення до переговорів з росією
Також у президента назвали ілюзії Європи щодо росії

Подоляк назвав умову переговорів з росією/Фото: facebook.com/mpodolyak2
Радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк розповів, за якої умови Україна може повернутися до переговорів з росією. Також він назвав ілюзії Європи щодо росії.
Читайте також: "Це лише початок": Подоляк прокоментував нові вибухи у Криму
Деталі
На думку Михайла Подоляка, росія зможе вести переговори лише після поразки. До цього моменту, за словами радника голови ОП, росія не погодиться на реальні переговори.
Подоляк уточнив, що немає перспектив ведення серйозних перемовин з росією доти, доки вона не програє на полі бою. При цьому представник Офісу президента зазначив, що окремі європейські політики та правителі мають ілюзію щодо того, що москва зможе вести переговори.
Раніше ми писали, що Подоляк пояснив, чим має закінчитися війна з росією. Радник голови ОП розповів, що вважатиметься закінченням війни в Україні.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!