ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

Окупанти провалили терміни і завдання, які ставив перед ними путін — ГУР

Політика 16:44 - 01 квітня 2023

"Друга" армія світу не впоралась із наказами кривавого диктатора

план путіна

У ГУР заявили, що окупанти провалили план путіна на весну. Фото: Генштаб ЗСУ

Російський диктатор володимир путін поставив завдання перед терористами - захопити до кінця березні всю Донецьку та Луганську області. Окупанти провалили так званий "великий наступ". Відповідну заяву зробив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони Андрій Юсов.

Однак варто нагадувати і Україні, і всьому світу, що ми живемо в умовах повномасштабного вторгнення з 24 лютого 2022 року. Це спроба ворога деморалізувати українське суспільство, а також деморалізувати наших партнерів і союзників, мовляв, тут така армада, для чого їм більше надавати допомогу

Він зазначив, що терористи повинні були до кінця минулого місяця контролювати повністю Донецькою та Луганською областями.

Чергові терміни і завдання, які путін ставив перед окупаційним корпусом в Україні, зокрема, перед Валерієм Герасимовим після його призначення відповідальним за війну в Україні, провалені. Це означає, що досі жодна з озвучених стратегічних цілей цієї ганебної війни, яку росіяни називають СВО, не досягнута і не буде досягнута

Нагадаємо, путін схвалив скорочення населення рф. Він збирається ще 150 тисяч громадян кинути на війну.

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин