Україну схиляють до переговорів на умовах рф — Данілов
Лідери окремих країн наполягають, аби Україна якомога скоріше сіла за стіл переговорів і здала національні інтереси

Україну намагаються "затягти" на переговори з рф/Фото: РНБО
Секретаря РНБО Олексій Данілов сказав, що різні країни намагаються "затягти" Україну за стіл переговорів з рф. Він заявив, що держава сяде за стіл переговорів тільки на власних умовах.
Деталі
В ефірі телемарафону Данілов заявив:
Зараз просто йде таке нагнітання ситуації для того, щоб якомога швидше посадити нас за стіл перемовин на умовах росії
Секретар РНБО зазначив, що останнім часом почало лунати все більше пропозиції щодо переговорів з різних країн. Коаліція країн, які агітують за переговори значна.
Данілов заявив, що як би цього не хотіли деякі представники деяких країн, ніхто не збирається "здавати" національні інтереси України. Він сказав:
Але майте на увазі, я більш ніж впевнений, що якщо ми будемо про щось розмовляти, і президент прийме таке рішення, то це буде тільки на умовах нашої країни
Раніше ми інформували, Британія хоче залучити Китай до української формули миру. Мелінда Сіммонс, посол Британії в Україні, заявила, що КНР має підтримати формулу миру, розроблену Україною для завершення війни з росією.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!