Європарламент закликав видати ордер на арешт Лукашенка
Причиною називають причетність білорусі до депортації дітей з України

Європарламент закликає видати ордер на арешт лукашенка / Фото: Getty Images
Депутати Європарламенту закликали Міжнародний кримінальний суд видати ордер на арешт александра лукашенка, самопроголошеного президента білорусі. Причиною називають причетність республіки до депортації українських дітей. Про це повідомили в пресслужбі Європарламенту.
Деталі
Депутати вважають, що рб несе відповідальність за шкоду, яка була заподіяна Україні, зокрема депортацію дітей.
Оскільки Міжнародний кримінальний суд (МКС) вже видав ордери на арешт президента росії володимира путіна та уповноваженого з прав дитини в росії Марії Львової-Бєлової, депутати Європарламенту закликають МКС розглянути аналогічний ордер на арешт олександра лукашенка
Також у Європарламенті вирішили, що Рада ЄС повинна розширити санкції проти білоруських та російських осіб, зокрема тих, що причетні до депортації українських дітей.
Нещодавно Британія впровадила нові санкції проти росії через депортацію дітей з України.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!