ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

Відновлення незалежності НАБУ та САП — Крок до європейського майбутнього України

Політика 15:22 - 31 липня 2025

Зеленський підписав закон про посилення НАБУ та САП

Гарантії незалежності та боротьби з корупцією

Гарантії незалежності та боротьби з корупцією

Президент України Володимир Зеленський підписав законопроєкт №13533 щодо посилення ефективності Національного антикорупційного бюро (НАБУ) та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП). Текст документа буде опублікований негайно.

У своєму зверненні у четвер Зеленський подякував парламентарям за ухвалення його законопроєкту, який, за його словами, тепер став законом. Він підкреслив, що цей документ є гарантією нормальної, незалежної роботи антикорупційних органів та всіх органів правопорядку держави.

Деталі

За словами президента, новий закон гарантує відсутність будь-яких зовнішніх втручань, зокрема, завдяки регулярним перевіркам на детекторі брехні для всіх працівників органів правопорядку, які мають доступ до державної таємниці або родичів у РФ.

Зеленський наголосив, що рішення є правильним, оскільки за нього проголосував 331 депутат "за основу та в цілому", як і потрібно. Він зазначив, що дуже важливо, що держава дослухається до суспільної думки, підкреслюючи, що Україна є демократією, і в цьому немає жодних сумнівів.

Урядовці також невідкладно проінформують партнерів України про ухвалення цього закону.

Прем'єр-міністр Естонії Крістен Міхал привітав рішення Верховної Ради України ухвалити закон, який відновлює незалежність життєво важливих українських антикорупційних органів.

Міхал підкреслив, що це рішення "допоможе прокласти шлях до європейського майбутнього, за яке українці працюють і борються". Він також зазначив, що Естонія "повністю підтримує" Україну на цьому шляху.

Стефанчук підписав законопроєкт Зеленського про НАБУ та САП. Тепер справа за Зеленським.

Джерело: V_Zelenskiy_official

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин