ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

Ракета SpaceX доставила на орбіту секретний розвідувальний супутник США. Відео

Наука 07:22 - 03 лютого 2022

Цей запуск ракети став п'ятим для SpaceX у 2022 році та 143 загалом

Ракета

SpaceX запустила секретний супутник-шпигун розвідки США/Фото: кадр з відео

Компанія SpaceX на користь Національного розвідувального управління США запустила на орбіту супутника-шпигуна NROL-87 на борту ракети Falcon 9.

Читайте також: "Січ-2-30" відновив зв'язок із Землею

Деталі

У середу, 2 лютого, о 12:27 за тихоокеанським стандартним часом (22:27 за Києвом) відбувся запуск ракети з місією NROL-87. Старт відбувся на космічному стартовому комплексі 4 Схід (SLC-4E) на базі космічних сил Ванденберг у Каліфорнії. У пресслужбі компанії повідомили:

Це був перший запуск та посадка цієї ракети-носія. Вона буде підготовлена ​​до повторного польоту в рамках іншої місії NRO наприкінці цього року

Чим буде займатися розвідувальний супутник на орбіті невідомо. До того ж інформація про його обладнання засекречена.

Зазначається, що на прохання розвідуправління компанія SpaceX припинила вебтрансляцію запуску відразу після того, як перший щабель ракети успішно повернувся на Землю, точно приземлившись у наперед визначеній зоні.

Раніше повідомляли, що ракета американської компанії SpaceX Falcon 9 летить до Місяця на швидкості 2,58 км/с. Метеорологи прогнозують, що незабаром некерована ракета зіштовхнеться із супутником Землі та впаде на Місяць.

Джерело: SpaceX

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин