В Іспанії знайшли сейф часів Римської імперії
Вчені встановили, що сейф постраждав у пожежі

фото: planet-today
Археологи під час розкопок в римському будинку 4-го століття, в центрально-західній частині Іспанії виявили древній сейф.
Знахідка зроблена з дерева та покрита бронзою, за зовнішнім виглядом сейф колись постраждав від пожежі. Добре збереглася дерев'яна рама та бронзові деталі, що покривали виріб всередині і зовні. Розмір сейфа становить 3 на 1,5 метра.
Експерти розповіли, що знахідка належала багатій родині. У стародавні часи подібного роду меблі ставили в вітальні. У сейфах зберігали одяг, гроші та коштовності.
Вперше покинутий будинок виявили ще в 1994 році, але в той час проводити розкопки було небезпечно. У 2017 році археологи знову взялися за роботу, і тільки зараз їм вдалося дістати сейф з під землі.
Раніше ми повідомляли, що археологи виявили 1000-літнє взуття, схоже на кросівки Adidas.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!