ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

Українські спецслужби конфіскували 1500 пляшок чорнобильського самогону

Суспільство 11:29 - 07 травня 2021

Партія алкоголю прямувала до Великої Британії

Українські спецслужби конфіскували 1500 пляшок чорнобильського самогону

Фото: Chernobyl Spirit

Українські спецслужбовці конфіскували на лікеро-горілчаному заводі у Карпатах партію самогону компанії Chernobyl Spirit. Правоохоронці вилучили 1500 пляшок алкогольного напою Atomik, який було виготовлено з яблук, вирощених у Чорнобильській зоні відчуження.

Виробники алкогольного напою не розуміють, чому партію було вилучено, адже вона прямувала до Великої Британії та мала чинне акцизне маркування цієї країни.

Київська прокуратура, якій передали конфіскований самогон, поки не коментує ситуацію.

Atomik – це перший споживчий товар, який виготовлено в Чорнобилі з моменту вибуху на атомній станції у 1986 році. Проєкт управляється науковцями, які досліджують вирощування різних культур в чорнобильських ґрунтах. Chernobyl Spirit обіцяє використовувати частину прибутків від продажу алкоголю на допомогу громадам, які досі страждають від катастрофи на Чорнобильській АЕС.

Ми також повідомляли, що Чорнобиль планують внести до списку об'єктів всесвітньої спадщини ЮНЕСКО

Джерело: ВВС

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин