ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

Рятувальники та МВС закликають українців не купатись на Водохреща у водоймах

Суспільство 07:22 - 06 січня 2024

Українцям нагадують про правила безпеки при зануреннях у холодну воду

Рятувальники та МВС закликають українців не купатись на Водохреща у водоймах

Рятувальники та МВС закликають українців не купатись на Водохреща у водоймах

З цього року Водохреще в Україні відзначатимуть 6 січня.

Деталі

Частина людей зберігає традицію купань. Занурення у холодну воду має відбуватися тільки з урахуванням правил безпеки.

Місця для купання визначають органи місцевої влади. У деяких регіонах діють заборони та обмеження через безпекову ситуацію.

"Занурюйтеся лише в спеціально облаштованому місці, де чергують рятувальники та медики. Бережіть себе та дотримуйтеся правил безпеки", - йдеться на сторінці МВС України.

у ДСНС України нагадали, що в Україні наразі діє воєнний стан, тож масові зібрання й купання нині не на часі задля безпеки кожного, адже це може використати ворог.

Водночас, на традиційних локаціях для купань 6 січня буде організовано чергування рятувальників.

Спільно з місцевими органами влади буде розгорнуто понад 218 рятувальних постів. На місцях перебуватиме понад 1000 рятувальників та 206 одиниць техніки, у тому числі від ДСНС - понад 700 рятувальників та більше 150 одиниць техніки.

Читайте також, занурюватися в ополонку – не наша традиція: українцям нагадали, як правильно святкувати Водохреще.

Джерело: МВС України

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин