ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

Столиця збільшила видатки на програму "Захисник Києва" до 5 мільярдів гривень

Суспільство 13:56 - 29 лютого 2024

Попередньо в бюджеті Києва на програму було заплановано 1,5 мільярда

Віталій Кличко

Київрада збільшила допомогу за програмою "Захисник Києва"/Фото: Roman Pilipey/Getty Images

Київрада збільшила видатки за програмою "Захисник Києва" до 5 мільярдів гривень. Спочатку бюджет програми становив 1,5 мільярда – Кличко обіцяє збільшувати його й надалі.

Деталі

Кошти в межах програми "Захисник Києва" використовуватимуться на матеріально-технічне забезпечення сил оборони та безпеки, підготовку операторів безпілотників та забезпечення військових дронами. Також у програмі закладено 1,5 мільярда гривень на реконструкцію та будівництво споруд цивільного захисту населення.

На своєму каналі в Telegram міський голова Києва Віталій Кличко пообіцяв й надалі збільшувати бюджет програми, зазначивши:

Нагадаю, попередньо в бюджеті на програму було заплановано 1,5 млрд гривень і ми обіцяли фінансування збільшувати. І робимо це. Коригування бюджету для допомоги нашим захисникам до 5 млрд грн — не останнє. Буде більше!

Нагадаємо, завдяки застосунку для військових "Армія+" рапорти стануть автоматизованими.

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин