ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

Омбудсмен назвав нелегітимними "вибори" на ТОТ, результати яких не здивували нікого

Суспільство 14:51 - 18 березня 2024

На думку Омбудсмена, дії росії спрямовані на порушення законів не тільки України, а й міжнародного права

Лубінець назвав "вибори" на ТОТ нелегітимними / Фото: t.me/dmytro_lubinetzs

Лубінець назвав "вибори" на ТОТ нелегітимними / Фото: t.me/dmytro_lubinetzs

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець відреагував на завершення фейкових "виборів" президента рф володимира путіна на тимчасово непідконтрольній українському уряду території.

Деталі

Підсумки народного "голосування" ні для кого не стали одкровенням, адже результат був відомий і очевидний. Омбудсмен зробив 2 висновки з того, що відбувається.

По-перше, рф у такий спосіб збиралася продемонструвати світовій спільноті, ніби "вибори" на окупованій частині України є легітимними. Для цього на ТОТ звозили спостерігачів з інших держав.

Лубінець вважає, що ворожа пропаганда все ще здатна доносити до глядачів брехню, тож іноземцям потрібно пояснювати нікчемність цього заходу з юридичного погляду.

А тим більше, що поїздка на ТОТ України через росію — це незаконний перетин державних кордонів України

По-друге, країна-терористка робила все, щоб перетворити "вибори" на щось добровільне і свідоме.

Людей фотографували з бюлетенями, вказували вигадані і нічим не зумовлені цифри про явку на "голосування". Пам'ятаймо, що на тимчасово окупованих територіях українці вимушені жити під дулом автоматів і загрозою бути викраденим через справжній вияв свідомої позиції

Він наголосив на порушеннях з боку рф не лише українських, а й міжнародних законів, а також нагадав приналежність ТОТ до України.

Нагадаємо, на ТОТ завершилися "вибори" під дулом автоматів. У ЦНС розповіли, як їх організовували.

Джерело: t.me/dmytro_lubinetzs

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин