ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

Верещук закликала негайно евакуювати лікувальні спецзаклади з двох областей

Суспільство 19:22 - 22 травня 2024

На Харківщині гостро стоїть питання переміщення в безпечні регіони декількох закладів

Верещук закликала евакуювати психоневрологічні та геріатричні заклади / Фото: t.me/minre_ua

Верещук закликала евакуювати психоневрологічні та геріатричні заклади / Фото: t.me/minre_ua

На думку віцепрем'єр-міністерки Ірини Верещук, людей і медичний персонал із психоневрологічних, геріатричних та інших спецустанов потрібно терміново вивезти в безпечніше місце.

Деталі

Вона заявила, що на Координаційному штабі з питань евакуації вже обговорили таку можливість.

Їх треба точно вивезти і зробити це негайно

Чиновниця наголосила на важливості переміщення низки медзакладів психоневрологічного спрямування в безпечні регіони України.

Раніше Міністерство соціальної політики вже отримало доручення підготуватися до евакуаційних заходів.

Відомо, що релокацію збираються розпочати за тиждень, а під процес переміщення підпадають 6 закладів і понад 500 осіб.

Потрібно заздалегідь перемістити психоневрологічні диспансери, геріатричні й інші заклади. Щоб уникнути перевантаження мереж взимку. І водночас створити гідні умови для проживання переселених осіб

Нагадаємо, рятувальники продовжують евакуацію з населених пунктів Вовчанської громади Харківщини.

Джерело: t.me/minre_ua

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин