Вартість лохини досягла на українських ринках рекордних показників
Вартість сезонної ягоди досягає 700 гривень за кілограм

Фото: Getty Images/Автор - Sean Gallup
Серед сезонних ягід лохина посіла перше місце за вартістю. На українських ринках корисну ягоду можна купити за 550/кг, а імпортна лохина досягає 700 гривень за кілограм.
На початку червня вартість лохини була мінімальною. Українці могли купити ягоду за 400 грн/кг. У цю ціну українські фермери оцінили свою ягоду. Зараз у супермаркетах продається в основному лохина з Нідерландів. Вартість фасованої ягоди досягає 600-700 гривень за кілограм.
Завищена вартість пояснюється високим попитом на ягоду. Відзначається, що у цьому сезоні також зросте і вартість малини.
Це вже не перший сплеск цін на органічні продукти. На початку літа українці могли спостерігати завищену вартість черешні. На ринках ягоду продавали по 500 гривень за кілограм.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!