ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

Коли визнання недійсними електронних торгів/свідоцтв про купівлю майна – неналежний спосіб захисту?

Суспільство 09:36 - 01 жовтня 2024

На це вказав Касаційний господарський суд у складі Верховного Суду

Коли визнання недійсними електронних торгів/свідоцтв про купівлю майна – неналежний спосіб захисту?

Коли визнання недійсними свідоцтв про купівлю майна – неналежний спосіб захисту? /Фото: ВС

​​У разі продажу на прилюдних торгах у виконавчому провадженні майна, яке належало державному підприємству на праві господарського відання, визнання недійсними електронних торгів та свідоцтва про придбання майна не є належним способом захисту. На це вказав Касаційний господарський суд у складі Верховного Суду.

Деталі

Визнання недійсними електронних торгів та свідоцтва про придбання майна є неналежним та неефективним способом захисту права власності держави в разі продажу майна на прилюдних торгах у порядку виконання судових рішень. Єдиним можливим механізмом відновлення порушених прав є витребування майна за умови доведеності недобросовісності набувача.

Водночас якщо таке майно належало на праві господарського відання державній установі, то звертатися з вимогою про захист права володіння вправі не держава, а державна установа.

Раніше ми писали, що ​​рішення апеляційного суду, яким застосовується спецконфіскація, постановляється у формі ухвали.

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин