ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

ОГП перевірить інформацію щодо незаконного отримання інвалідності 50 прокурорами Хмельниччини

Суспільство 22:06 - 16 жовтня 2024

Вважається, що отримати інвалідність чиновникам допомогла скандальна голова МСЕК

ОГП перевірить інформацію щодо незаконного отримання інвалідності 50 прокурорами Хмельниччини

Прокурори на Хмельниччині могли незаконно отримати інвалідність/Фото: Офіс генпрокурора/Telegram

В Офісі генпрокурора повідомили, що буде проведено службове розслідування щодо незаконного отримання інвалідності 50 прокурорами Хмельниччини.

Деталі

Раніше інформація про те, що пів сотні прокурорів могли скористатися "послугами" затриманої очільниці МСЕК, з'явилася у ЗМІ. За інформацією Офісу генпрокурора, службове розслідування стосуватиметься перевірки інформації не лише щодо Хмельницької обласної прокуратури, а й інших органів прокуратури України.

У ЗМІ заявляють, що пів сотні прокурорів отримали групу інвалідності за допомогою очільниці Хмельницької МСЕК Тетяни Крупи. У неї вдома нещодавно виявили тільки готівкою близько 6 мільйонів доларів. Зараз вона чекає суду у справі про незаконне збагачення. Їй обрано запобіжний захід альтернативою внесення застави в сумі 500 мільйонів гривень.

Раніше СБУ затримала двох підозрюваних у роботі на спецслужби рф агентів.

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин