Журнал TimeOut склав рейтинг з 37 найкращих міст світу: список
Українських міст у списку немає

Фото: Pixabay/Автор — Pexels
Британський журнал TimeOut опублікував новий рейтинг найкращих 37 міст світу. В опитуванні взяли участь близько 27 тисяч людей з усього світу.
Рейтинг укладали з урахуванням десятків критерій, основні з яких — динамічність розвитку міста, прогресивність, культурні памʼятки, нічне життя, ресторани, привітність і доброзичливість, екологічні ініціативи тощо.
Так, першу позицію займає Сан-Франциско. Високу оцінку місто отримало за найвищий в США показник вакцинації від Covid-19, відповідальність і турботу городян один про одного, за культурне життя і рівність.
На другому місці — Амстердам (Нідерланди), а на третьому — Манчестер (Велика Британія). Далі у рейтингу Копенгаген (Данія), Нью-Йорк (США), Монреаль (Канада), Прага (Чехія), Тель-Авів (Ізраїль), Порту (Португалія) і Токіо (Японія). Останні три місця займає Буенос-Айрес (Аргентина), Стамбул (Туреччина) і Бангкок (Таїланд).
Українські міста до рейтингу не потрапили.
Раніше інформували, 10 українських ВНЗ потрапили до списку найкращих за версією Times Higher Education.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!