ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

Електронне направлення на ВЛК у Резерв+ вважається отриманим у день відправлення – Кабмін

Суспільство 12:47 - 29 січня 2025

Це значно спростить доступ до направлень, зменшить черги в ТЦК

Електронні направлення на ВЛК у Резерв+/Фото: Генштаб

Електронні направлення на ВЛК у Резерв+/Фото: Генштаб

Сформоване на запит військовозобов’язаного направлення на військово-лікарську комісію (ВЛК) вважається отриманим у день надсилання цього направлення в електронний кабінет призовника, йдеться у рішенні Кабінету міністрів.

Деталі

Згідно з постановою уряду №91 від 28 січня, у разі коли військовозобов’язані та резервісти самостійно виявили бажання пройти медичний огляд, вони можуть подати запит засобами електронного кабінету призовника, військовозобов’язаного та резервіста ("Резерв+").

Далі, за наявності підстав для проходження медичного огляду направлення на військово-лікарську комісію для проходження медичного огляду в електронній формі формується з використанням відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі призовників, протягом одного календарного дня з моменту подання такого запиту, після чого надсилається до електронного кабінету призовника.

У документі йдеться:

Сформоване на запит військовозобов’язаного або резервіста направлення на військово-лікарську комісію для проходження медичного огляду вважається отриманим таким військовозобов’язаним або резервістом у день надсилання цього направлення в електронний кабінет призовника, військовозобов’язаного та резервіста

Серед іншого, документом визначено, що у разі коли військовозобов’язаному було надіслано або вручено повістку з метою проходження і таким військовозобов’язаним в межах строку прибуття за такою повісткою було подано запит про формування в електронній формі направлення на ВЛК, вважається, що з часу отримання в електронній формі направлення на ВЛК військовозобов’язаний підтверджує отримання повістки про виклик з метою проходження медичного огляду.

Відстрочка чи бронювання не звільняють військовозобов’язаних від обов’язку прибути до ТЦК. Про це повідомила заступниця начальника РТЦК та СП у Києві Лариса Козак.

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин