У Києві вводять дистанційне навчання: рішення комісії з ТЕБ та НС
300 тисяч школярів у Києві контактують із втричі більшою кількістю дорослих людей

Школярів Києва переводять на дистанційку / Фото: pixabay.com
У Києві на засіданні комісії з ТЕБ та НС вирішили перевести учнів усіх шкіл на дистанційне навчання з 1 листопада. Про це сказав Валентин Мондрієвський, заступник голови Київської міської державної адміністрації.
Чиновник підкреслив, що 300 тисяч школярів у Києві контактують із втричі більшою кількістю дорослих людей. Мондрієвський упевнений, що вжиті заходи дозволять розірвати ланцюжок захворюваності.
Досвід дистанційного навчання у столиці, на думку чиновника, довів свою ефективність. Мондрієвський розповів, що завдяки дистанційному навчанню учнів шкіл хочуть завантажити роботою та обмежити їхнє спілкування.
Представник КМДА нагадав, що школярам вже заборонено ходити до кінотеатрів та торговельних центрів, якщо їх не супроводжують дорослі. Він закликав мешканців Києва пройти курс вакцинації.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!