В Україну прибуло ще майже три мільйони доз Covid-вакцини. Фото
Було доставлено препарати Moderna у рамках COVAX

В Україну прибуло майже три мільйони доз Covid-вакцини Moderna/Фото: Facebook/UNICEFUkraine
ЮНІСЕФ передав в Україну ще 2 930 300 доз американської вакцини Moderna для профілактики коронавірусу. Це безкоштовна партія, яку доставили у рамках глобальної програми COVAX.
За зберігання та логістику вакцини в Україні відповідає агентство USAID (США). Зокрема, воно стежить за тим, щоб був присутнім необхідний холодовий ланцюг.
"Держава зробила все для того, щоб українці мали змогу вакцинуватися і навіть могли обрати, яким препаратом. Moderna – це четверта Covid-вакцина, яка доступна в Україні", – наголосив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.
Зазначимо, що за ініціативою COVAX, враховуючи останню поставку, ЮНІСЕФ доставив в Україну 7 415 810 доз вакцин виробництва компаній Pfizer, Moderna, AstraZeneca та Sinovac. Поставки триватимуть. Тим часом в Україні понад 11 млн осіб. вакцинувалися хоча б однією дозою препарату, майже 8 млн. зробили два щеплення.





Раніше ми писали, що ефективність вакцин Moderna і Pfizer проти штаму Дельта впала на 25%.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!