Шмигаль розповів про ситуацію із вугіллям в Україні
Взимку постачання українського та імпортного енерговугілля на ТЕС становитимуть близько 2 млн тонн на місяць

Шмигаль розповів про темпи зростання запасів вугілля/Фото: Кабмін
Прем'єр-міністр Денис Шмигаль розповів про ситуацію із вугіллям в Україні на брифінгу за підсумками засідання координаційного енергетичного штабу. За його словами, за останні тижні в країні збільшилися запаси вугілля на 100 тисяч тонн, і продовжується нарощування їх, приблизно на 300 тисяч тонн на місяць.
На сьогодні склади вже виросли порівняно з періодом два-три тижні тому на 100 тисяч тонн, і ця робота, ця тенденція продовжується.
Він пообіцяв, що цієї зими постачання українського та імпортного енерговугілля на ТЕС становитимуть близько 2 млн тонн/місяць, тоді як його використання прогнозується в обсязі 1,7-1,9 млн тонн, що дозволить накопичувати на складах по 0,3-0 ,5 млн. тонн на місяць.
Раніше ми повідомляли, що Шмигаль доручив зменшити вартість авіаквитків в Україні.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!