ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

Влаштували пекло: на Луганщині росіяни вели обстріли всю ніч

Суспільство 08:39 - 17 березня 2022

Бойовики не залишають можливості залишатися вдома і не дають убезпечити себе

Влаштували пекло: на Луганщині росіяни вели обстріли всю ніч

Російські бойовики обстрілювали Луганську область всю ніч/Фото: Getty Images

Голова Луганської ОДА Сергій Гайдай повідомив, що у ніч на 17 березня Рубіжне, Попасна та Сєверодонецьк потрапили під російські обстріли.

У Рубіжному горіло щонайменше 27 будинків. Крім того, ще мінімум п'ять спалахів сталося у Попасній та одне у Сєвєродонецьку. Інформація про загиблих та потерпілих поки що уточнюється.

Росіяни обстріляли Рубіжне, Попасну та Сєверодонецьк/Фото: Луганська ОДА

За словами Сергія Гайдая, російська армія продовжує застосовувати методи тероризму, обстрілюючи місцевих жителів, яким навіть не дають змоги безпечно виїхати.

Днями ми бачили, як було відкрито вогонь по автобусах з біженцями в Рубіжному, вчора – у напрямку з Маріуполя. Ледве вдалося вивезти жінок та дітей з Попасної. Росіяни лишають можливості залишатися вдома, бо людям вже немає, де жити, та не дають людям убезпечити себе. Але ми щодня намагаємося евакуювати якомога більше жителів області. Збройні сили України, у свою чергу, роблять все можливе аби втримати оборону, - наголосив голова Луганської ОДА.

Нагадаємо, у Росії заявили, що Україна пропонує шведський чи австрійський варіант нейтралітету.

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин