З початку війни в Україні загинула 121 дитина, 167 - отримали поранення
Станом на 23 березня найбільше дітей загинуло у Київській області

В Україні з початку війни загинула 121 дитина/Фото: Getty Images
За час війни в Україні загинула 121 дитина. Також 167 дітей отримали поранення різного ступеня тяжкості.
Деталі
В Офісі генерального прокурора повідомили, що станом на 23 березня найбільше дітей загинуло у Київській області – 61, а також у Харківській – 41, Донецькій – 40, Чернігівській – 32, Миколаївській – 24, столиці – 16, Житомирській – 15, Херсонській - 15 та Сумській - 14 областях.
Зокрема, на Донеччині від обстрілів російських окупантів загинули 9-річна дівчинка та 14-річний хлопець, троє дітей отримали поранення. У Рубіжному (Луганській області), 22 березня, загинули двоє дітей.
17 березня в Бучі окупанти застрелили багатодітну сім'ю на очах його 14-річного сина. Хлопець отримав кульові поранення.
Раніше ми повідомляли, що російські терористи захопили евакуаційну колону під Маріуполем.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!