ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

Жертвами російської агресії в Україні стали понад 815 дітей

Суспільство 10:01 - 14 червня 2022

За офіційними даними, 527 неповнолітніх українців отримали поранення різного ступеня тяжкості

Дитина

З початку вторгнення рф в Україні загинуло 288 дітей/Фото: Getty Images

В Україні триває 111-й день, як росія вторглася на територію суверенної держави. Внаслідок бойових дій у країні загинули 288 дітей.

Деталі

Від рук російських окупантів постраждали понад 815 дітей. За офіційними даними, 527 неповнолітніх українців отримали поранення різного ступеня тяжкості. В Офісі генерального прокурора повідомили:

Найбільше дітей постраждало у Донецькій області – 218, Харківській – 166, Київській – 116, Чернігівській – 68, Луганській – 54, Херсонській – 52, Миколаївській – 48, Запорізькій – 30, Сумській – 17

У відомстві уточнили, що ці цифри не є остаточними, оскільки йде робота щодо їх встановлення у місцях ведення активних бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях.

Раніше ми повідомляли, що у Мінсоцполітики розповіли, чи організовуватимуть цього року літні табори для дітей.

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин