На Херсонщині на Великдень та поминальні дні діятимуть додаткові обмеження
Жителів прифронтової громади закликали враховувати безпекову ситуацію

На Херсонщині на Великдень та поминальні дні діятимуть додаткові обмеження/Фото: Херсонська МВА
На території Херсонщини під час Великодніх свят та поминальних днів запроваджено обмеження. Про це повідомив начальник міської військової адміністрації Роман Мрочко.
Деталі
Відповідно до розпорядження місцевої влади, заборонено проведення богослужінь у комендантську годину, освячення на території храмів, а також відвідування кладовищ. Крім того, з 1 квітня в області продовжено комендантську годину – вона діятиме з 21:00 до 05:00.
Релігійним організаціям громади рекомендуємо проводити богослужіння онлайн для мінімізації присутності вірян, а святкові заходи (освячення) - тільки в приміщенні культових споруд. Крім того, слід установити розклад богослужінь так, щоб їхній початок і завершення не припадали на період комендантської години, з огляду на час на дорогу до храму та від нього.
Жителів прифронтової громади закликали враховувати безпекову ситуацію та дотримуватись встановлених обмежень і комендантської години.
Очільник Херсонської ОВА Олександр Прокудін повідомив, що тепер у Білозерці, Комишанах, Зимівнику, Приозерному та мікрорайоні Корабел міста Херсон теж дозволений продаж алкоголю в магазинах та закладах харчування - з 10:00 до 15:00. Під суворою забороною – продавати спиртне військовим та правоохоронцям.
Вчора у Херсоні та області скоротили комендантську годину. Комендантська година триватиме з 21:00 до 05:00. Про це повідомив очільник міської військової адміністрації Роман Мрочко.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!