Кошти на премії для кращих учасників ЗНО направлять на оборону
Цього року зовнішнє незалежне оцінювання також замінять мультипредметним тестом

Премії для учасників ЗНО направлять на оборону / Фото: Pixabay
Сергій Бабак, очільник Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, заявив, що кошти, які виділили для найкращих учасників скасованого цьогоріч ЗНО, планують направити на оборону. Це запропонували зробити в освітньому комітеті Верховної Ради. Про це посадовець розповів у Telegram.
Деталі
Учора, 29 травня, було ухвалено постанову "Про Премію Верховної Ради України найкращим учасникам зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти". Виділені кошти, згідно з документом, направлять на війну.
Через те, що цього року ЗНО буде замінено на НМТ, то Постанова не може бути реалізована, отже Комітет рекомендував перерозподілити 5 млн грн, передбачених як грошова частина премії, на здійснення заходів з відсічі військової агресії росії проти України та захисту держави
Раніше учасники ЗНО, які склали іспит на "відмінно", отримували по 5 тисяч гривень.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!