Під час повномасштабного вторгнення загинуло 63 журналісти
40 медійників загинули перебуваючи у лавах ЗСУ чи правоохоронних підрозділів

Під час повномасштабного вторгнення загинуло 63 журналісти
За час повномасштабного вторгнення в Україні внаслідок російських обстрілів, тортур, чи як учасники бойових дій загинуло 63 журналіста. 14 із них загинуло під час виконання журналістських обов’язків, ще 9 – є жертвами серед цивільного населення.
Деталі
Про це повідомив заступник Міністра культури та інформаційної політики з питань європейської інтеграції Тарас Шевченко під час засідання Комітету з людського виміру Постійної ради при ОБСЄ на тему "Свобода ЗМІ".
За його словами, ще 40 медійників загинули, перебуваючи у лавах ЗСУ чи правоохоронних підрозділів, захищаючи Україну зі зброєю в руках.
Окремо він торкнувся теми ситуації з правами журналістів у тимчасово окупованому Криму. За його словами, на сьогодні за ґратами на території півострова за політично мотивованими кримінальними справами залишаються 15 журналістів.
Також ДСНС попереджає – необхідно бути готовим до виникнення будь-яких надзвичайних ситуацій. Аби мінімізувати шанси опинитися під завалами – не ігноруйте сигнал "Повітряна тривога" та йдіть до укриття. У разі його відсутності — пам’ятайте про правило двох стін, що може врятувати ваше життя у випадку пошкодження будинку.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!