Притула продав мапу з кабінету Кирила Буданова за вражаючу суму
Виручені на аукціоні кошти підуть на допомогу розвідникам на фронті

Притула продав мапу Буданова за 14 мільйонів/Фото: Ukraine NOW/Telegram
Сергій Притула продав на аукціоні легендарну мапу з розділеною росією з кабінету глави української розвідки Кирила Буданова за 14 мільйонів гривень.
Деталі
Очільник Головного управління розвідки Кирило Буданов передав волонтеру Сергію Притулі легендарну мапу з розділеною московією, яка висіла у нього в кабінеті й часто потрапляла в кадр під час відеозвернень чи інтерв'ю.
Благодійний фонд Сергія Притули передасть виручені від продажу мапи кошти на закупівлю 5-ти комплексів БПЛА EOS для потреб штурмових підрозділів ГУР МО України. Ці 14 мільйонів гривень покривають понад 10% від необхідної суми збору.
Фонд Сергія Притули планує за тиждень зібрати 120 мільйонів гривень на придбання 5-ти наземних станцій управління та 15 БПЛА EOS C VTOL для українських розвідників-спецпризначенців. Підтримати збір може кожен.
Раніше ми повідомляли, що український шоумен та волонтер Сергій Притула здобув диплом магістра та став випускником університету.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!