ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

Як не допустити підвищення криміналізації після війни — глава нацполіції Вигівський

Суспільство 19:05 - 16 серпня 2023

Після завершення війни правоохоронці працюватимуть у посиленому режимі, аби не допустити дестабілізації ситуації та підвищення рівня злочинності

Як не допустити підвищення криміналізації після війни — глава нацполіції Вигівський

Як не допустити підвищення криміналізації після війни — глава нацполіції Вигівський

Всі камери відеонагляду в Україні плануємо поєднати в єдину інтеграційну систему, - глава Нацполіції Вигівський.

Деталі

Після завершення війни правоохоронці працюватимуть у посиленому режимі, аби не допустити дестабілізації ситуації та підвищення рівня злочинності.

Про це у інтерв’ю Цензор. НЕТ розповів голова Нацполіції Іван Вигівський.

За його словами, основним завданням у повоєнний період буде створення безпекового середовища.

Наразі за За його словами, завданням Президента, Кабінету міністрів, МВС готує законопроєкт про безпекове середовище після війни. Щоб не допустити дестабілізації, підвищення рівня злочинності, щоб забезпечити публічний порядок на вулицях необхідно буде вжити певних заходів. Це і кібербезпека, встановлення камер "Безпечне місто", розвиток такого напряму, як поліцейський офіцер громади.

Також програма "єВідновлення" допомагає українцям відновлювати домівки, які постраждали від російської агресії. Тепер картку для виплат можна відкрити ще в трьох банках: Ощадбанк, "Банк Восток" та "Банк Кліринговий Дім".

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин