У Києві розпочався опалювальний сезон
За словами Кличка, рішення розпочати опалювальний сезон є цілком виправданим

У Києві розпочалось підключення до тепла житлових будинків/Фото: pixabay
Сьогодні, 16 жовтня, Київ розпочинає підключення до тепла житлових будинків. Мер столиці Віталій Кличко повідомив про ситуацію з опалювальним сезоном.
Деталі
Уже з завтрашнього дня синоптики прогнозують стабільне зниження температури. Оскільки на запуск централізованої системи теплопостачання Києва, що є однією з найбільших у Європі (протяжністю теплових мереж близько 3 тисячі км), необхідно кілька днів, опалювальний сезон вирішили розпочати вже сьогодні.
Віталій Кличко пише:
Тому рішення розпочати опалювальний сезон є цілком виправданим. Оскільки похолодання спонукало б до масового використання киянами електричних приладів для обігріву та перевантаження системи електропостачання
За його словами, усі служби столиці, відповідальні за старт та проходження опалювального сезону, працюють у посиленому режимі, щоб забезпечити киян необхідними сервісами.
Раніше ми писали, чи підвищиться в Україні комуналка.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!