ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

31 жовтня – Міжнародний день Чорного моря

Суспільство 12:12 - 31 жовтня 2023

Володимир Зеленський, Андрій Єрмак та Михайло Федоров висловилися про цей день: росія заплатить за екоцид

31 жовтня  – Міжнародний день Чорного моря

31 жовтня – Міжнародний день Чорного моря/Фото: СБУ

31 жовтня відзначається Міжнародний день Чорного моря.

Деталі

Про це розповів Президент Володимир Зеленський у своєму офіційному Телеграмі.

Президент зазначив, що країна-агресор росія перетворила Чорне море на зону бойових дій, агресії та загроз свободі судноплавства.

Чорне море має стратегічне значення не лише для сусідніх країн, але й для всієї Європи, Близького Сходу та глобальної продовольчої безпеки, - написав Зеленський.

За його словами, потрібно обʼєднати зусилля, щоб повернути морю його роль торгівлі та розвитку, а найважливіше - простору миру.

Також у СБУ відзначили, що разом із Силами оборони робитимуть усе, аби наблизити мить, коли Чорне море і український Крим будуть вільними від окупантів.

А у Головному Управлінні розвідки МО України зазначили, що Чорне море ніколи не належатиме російським окупантам, українці боротимуться за своє.

Сьогодні - День Чорного моря. Того самого, яке росіяни вважали своїм. Однак українці розсудили, що море має бути вільним - та завдали Чорноморському флоту росії страшних ударів. І чи не найактивніше свої аргументи тут наводив ГУР, - йдеться у повідомленні відомства.

Глава Офісу Президента - Андрій Єрмак підкреслив, що Причорномор’я стало одним з найбільш постраждалих регіонів. Щоб заживити його рани, знадобляться роки.

З першого дня війни, український уряд збирає докази російських злочинів - Кремль обов’язково відповість за свій екоцид у суді, - написав Єрмак.

А віце-прем'єр, міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров написав про важливість морських дронів.

Морські дрони - унікальний продукт, створений українцями під час повномасштабного вторгнення для боротьби з Чорноморським флотом рф. Технологія змінює доктрину ведення війни в морі, а про результати роботи цих дронів ви неодноразово читали й надалі читатимете в новинах, - зазначив Федоров.

Раніше ми писали, що в Уряді відповіли на найпопулярніші запитання водіїв щодо послуги єЧерга.

Джерело: V_Zelenskiy_official

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин