Відправили на пиво. Олександрія вдома граючи розгромила Оболонь
Команда Руслана Ротаня продовжує чемпіонську гонитву за Динамо

УПЛ. ФК Олександрія
В Олександрії завершився стартовий матч 20-го туру Української Прем'єр-ліги сезону 2024/2025, у якому місцеві "містяни" зустрічалися з київською Оболонню.
Кияни були змушені грати без свого головного тренера Сергія Шищенка, який перевищив ліміт попереджень. Він спостерігав за грою команди з трибуни і став очевидцем її справжнього побиття. На 13-й хвилині від Олександра Філіппова у ворота "пивоварів" залетів перший гол у матчі, а за три хвилини рахунок 2:0 на користь господарів зробив Безерра. На 44-й хвилині Філіппов оформив дубль, забивши свій 10-й гол у поточній кампанії УПЛ. 3:0.
Після відпочинку гравці Олександрії продовжували перегравати киян за всіма статтями, але змогли забити ще лише один гол. На 90-й хвилині свій перший український гол оформив француз Тео Ндіка.
4:0 — Олександрія з 47 очками посідає 2-ге місце в таблиці УПЛ. Лідер — Динамо, у якого 50 пунктів за однієї гри в запасі. Оболонь йде 13-ю з 18 балами.
Українська Прем'єр-ліга. 20-й тур
Олександрія — Оболонь — 4:0
Голи: Філіппов, 13, 44, Безерра, 16. Ндіка, 90.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!