Корупціонери втратили $150 млн через цифровізацію: перший моряк пройшов кваліфікацію онлайн у "Дії"
Морякам більше не доведеться давати хабарі за проходження кваліфікації

Перший моряк пройшов кваліфікацію онлайн через "Дію" / Фото: t.me/mintsyfra
Українським морякам більше не доведеться стикатися з вимогою дати хабар за проходження кваліфікаційного іспиту, адже з 4 серпня його можна скласти абсолютно прозоро та безкоштовно в онлайн-режимі через "Дію".
Деталі
Перший моряк уже підтвердив право працювати вахтовим механіком за допомогою сервісу державних послуг та отримав повідомлення про готовність.
Все просто й зручно, а головне — без взаємодії з чиновниками
За словами Федорова, раніше кваліфікація обходилася морякам не тільки паперовою тяганиною і необхідністю ходити по кабінетах державних органів, а й хабарями.
У деяких випадках розмір винагороди чиновникам сягав 8 тисяч доларів, відповів він. Корупційна схема процвітала, оскільки реєстр документів моряків належав приватним особам.
Щороку це приносило корупціонерам дохід близько 150 мільйонів доларів.
Тепер це в минулому. Ми ліквідували корупційну схему
Моряки можуть отримати документи про кваліфікацію через "Дію", що кардинально змінило їхню взаємодію з Адміністрацією судноплавства. Тепер процес проходить прозоро і відповідає стандартам міжнародного законодавства.
Нагадаємо, в "Дію" повернулася одна з найпопулярніших послуг.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!