Водій не потрібен: інженери змогли легко обманути автопілот Tesla
Тестовий автомобіль не помітив відсутності водія за кермом

(Фото: Getty Images/Автор: Zhe Ji)
Інженери Consumer Reports змогли легко обманути автопілот Tesla. Тестований Tesla Model Y не помітив відсутності водія за кермом.
Фатальна аварія в Техасі, яка забрала життя двох людей, стала приводом для суперечок серед людей. Ілон Маск заявив, що перед зіткненням у автомобіля не був включений автопілот. Тим часом, деякі користувачі мережі висунули теорію про те, що система автономного пілотування все ж була включена на електрокарі, але за допомогою злому. На їхню думку, саме тому за кермом не було нікого, а Tesla Model S їхав самостійно.
Цю теорію перевірили інженери з Consumer Reports. Їм вдалося обманути автопілот Tesla. Вони заявили, що це набагато простіше, ніж може здатися.
Інженери взяли заводський Tesla Model Y на тестовий заїзд. З'ясувалося, що електрокар дійсно зміг їхати самостійно, без водія за кермом. Крім цього, авто не показувало повідомлення про те, що на водійському сидінні порожньо.
Для того, щоб електрокар не впізнав відсутність водія, інженери повісили на кермо обтяжений ланцюг. Він імітував вагу рук водія.
Старший директор з тестування автомобілів Consumer Reports заявив, що система жодного разу не змогла визначити відсутність водія за кермом.
Раніше Ілон Маск прокоментував смертельну аварію на автомобілі Tesla.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!