Piranha AVD 360 — чим унікальний комплекс РЕБу для посилення Сил оборони (відео)
Міністр цифрової трансформації розповів більше про нову розробку

Федоров показав роботу системи захисту бронетехніки / Фото: Скриншот
Керівник Міністерства цифрової трансформації України Михайло Федоров опублікував відео роботи унікального комплексу радіоелектронної боротьби Piranha AVD 360.
Деталі
Завдяки йому броньована техніка Сил оборони та самі військовослужбовці будуть краще захищені від дронів ворога.
Комплекс створює захисний купол до 600 метрів навколо себе
Система працює таким чином, що ворожі дрон або безпілотник не в змозі отримати команду або відправити отриману інформацію оператору.
У підсумку техніка буквально зависає в повітрі, починає знижуватися для аварійної посадки або падає.
Розробка також здатна пригнічувати російську супутникову навігаційну систему ГЛОНАСС. Випробування в роботі пройшли успішно, тому тепер її можна виробляти серійно.
Технології та інновації — ключ до нашої перемоги
За словами міністра, ці дві складові впливають на ефективність ліквідації загарбників і допомагають зберегти життя захисників.
Нагадаємо, 3 листопада захисники знищили 24 "шахеди" та 1 ракету X-59.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!