ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

У ЦПД розібрали резонансні заяви про допомогу Заходу, чорний ринок зброї та обстріли інфраструктури.

Відео 12:23 - 10 лютого 2024

Ці скандальні заяви покликані підірвати довіру Європи та США, а також припинити постачання озброєння Україні

З Україною чи проти України проєкт

У ЦПД пояснили популярні скандальні заяви журналістів

Центр протидії дезінформації презентував новий проект "З Україною/проти України", де експерти будуть розбирати заяви про найбільш резонансні та сумнівні заяви західних спікерів та ЗМІ про події в Україні.

В описі до відео сказано:

У цьому випуску ми розбираємо наративи щодо західної допомоги Україні, чорного ринку зброї та російських ракетних обстрілів цивільної інфраструктури України.

1. У своєму пості у соцмережі Х італійський журналіст Анджело Джуліано назвав підтримку України з боку ЄС злочином, оскільки нібито Європа знає, що Україна не переможе, скільки б коштів не надсилали. За його словами, дії ЄС призведуть до сотні тисяч смертей українців.

Варто пам'ятати, що Україна насправді бореться за своє життя, тому допомога країн вкрай важлива зараз. Заява журналіста та спікерів, які мають схожу думку, покликані підірвати підтримку Заходу, від якої залежить доля України.

2. Цього тижня Такер Карлсон взяв гучне інтерв'ю у російського диктатора володимира путіна, він мав на меті показати дві сторони конфлікти.

Важливо знати, що український лідер відкритий до комунікації з іноземними ЗМІ, оскільки він прагне показати світу правду, довести вину росії. Однак чомусь журналіст спочатку вирішив розпитати про війну саме путіна, а потім вже Зеленського, тому насправді важко визначити його журналістську доброчесність.

3. Коментуючи перспективу схвалення Конгресом виділення 60 млрд доларів на зброю українським військовим американський журналіст Клейтон Моррі заявив, що це озброєння не дійде до поля бою та опиниться не лише в Україні, а також Африці та Азії.

Думка про те, що зброя, передана в Україну, буде перепродана на чорному ринку є ще однією спробою підірвати військову допомогу та довіру між країнами.

Більше дивіться у відео нижче.

Раніше ми ділились, що ЦПД закликає медіа боротися з російськими ІПсО.

Джерело: ЦПД

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин