ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

Жорін назвав пріоритет держполітики: тотальна підготовка всіх цивільних

Відео 21:33 - 11 лютого 2024

Кожен повинен знати, як захистити себе та своїх рідних

За його словами, держава потроху поширює рекрутингові практики, що працюють в Третій штурмовій

За його словами, держава потроху поширює рекрутингові практики, що працюють в Третій штурмовій

Максим Жорін "Мосе", екс-командир полку АЗОВ, майор ЗСУ, заступник командира 3 ОШБр вважає, що тотальна підготовка всіх цивільних для того, щоб кожен знав, як захистити себе та своїх рідних, повинна стати пріоритетом державної політики.

Деталі

...Тому що людям властиво боятись того, чого вони не знають і не розуміють. В рамках кампанії "Не панікуй! Готуйся!" ми займались цим ще до повномасштабки. І ті, хто приходив на наші тренування, 24 лютого чітко знали, що та як робити. Величезний відсоток на той момент звичайних цивільних добровільно долучились до війська.

За його словами, держава потроху поширює рекрутингові практики, що працюють в Третій штурмовій. Але починати треба з ініціатив для цивільних.

Покарати показово: Жорін відреагував на побиття жінки з дитиною на Прикарпатті.

Джерело: MaksymZhorin

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин